WAKEMASTER 2.0

Náš vodní vlek System 2.0 od českého výrobce Wakemaster je ideální pro úplné začátečníky, ale i ostřílené jezdce, kteří se chtějí zdokonalit v provádění těžkých triků. Tento vlek je dvousloupový. Podstatným rozdílem oproti velkým vlekům je regulovatelná rychlost (vlekař může zrychlovat i zpomalovat) a skutečnost, že na vleku jedete pouze Vy. Obsluha vleku Vás tak má neustále pod kontrolou a v případě pádu zastaví a na stejném místě Vás i znovu odstartuje. Nemusíte tak znovu doplavat na břeh a jít znovu do fronty jako u velkých vleků. Základy těchto úžasných vodních sportů, ať už jde o wakeboarding, vodní lyžování či wakeskating, se tak můžete naučit vlastním tempem a to velmi rychle. I profíci si přijdou na své. Díky kratšímu lanu se zde mnohem lépe zvládají AIR triky. Můžete se zdokonalovat v jízdě nebo pilovat nové skoky. Překážky u nás také najdete. Náš wake park je vybaven dvojitým skokem (Spin – 9x2m) a slejdovací plošinou (Butter Box 9m).

Těšíme se na Vás. Váš tým Wake Park Náklo

PARAMETRY


Není snažší cesty k vodním sportům!

   Délka dráhy: 135m (celý okruh 170m)

   Počet sloupů: 2

   Rychlost: individuální / až 35km/hod.

   Počet unašečů: 2

   Počet překážek: 2 ( double kicker + pussy box )

Double spin Kicker

Dva skoky v jednom. Ať už jezdíte goofy nebo regular, je to jedno. Je libo pořádný polet?

Pussy Box

Umožní začátečníkům posunout se na vyšší level. Skvělá na press triky a rotace.

CENÍK VODNÍ VLEK

PŮJČOVNA VYBAVENÍ CENA
Helma zdarma
Vesta zdarma
Neoprén 80,- Kč / jízdné
Wake / Lyže / Skate 150,- Kč / jízdné

VYZKOUŠEJTE SI U NÁS

Wakeboarding je vodní sport, který vznik kombinací vodního lyžování, snowboardingu a surferských technik. Jeho historie sahá do 80. let minulého století. Jízda je vhodná i pro děti a začátečníky, není se tedy čeho bát. Jezdí se na speciálním vleku a start je z nuly – postupný a plynulý. Můžete si vybrat, zda chcete startovat z mola či z vody. Pro pokročilejší pak třeba i skokem z vyššího mola.
Vlekové lyžování je prováděno za stejných podmínek jako lyžování člunové, ale tažnou silou je tažná jednotka s lanem zavěšeným na 2 ocelových sloupech. Rozdíl je v technice jízdy, neboť vlek nevytváří na hladině vodní vlnu.
Wakeskating – něco jako skateboarding, ale nejezdí se na betoně, nýbrž na vodní hladině. Můžete provádět podobné triky jako na klasické skate desce – ollie, shove-it nebo kick flip. Nohy nejsou upevněné ve vázání. Deska má grip a můžete jezdit naboso nebo v teniskách. Wakesurfing je velmi podobný wakeskatingu, ale jezdíte na delší „surfové“ desce. Neopakovatelný pocit oceánu.