proběhlo

Hip-Hop Open Air 2019 with Yzomandias

27/7/2019. Datum, kdy se na naší krásné pláži uskuteční hip-hopovej mejdan roku a můžeme vám zaručit, že to bude bomba. Přijď si užít ten pravý letní vibe, nezmeškej to! 🌊🌴👙

VSTUPENKY:
1. Vlna vstupenek – 240,- ( VYPRODÁNO, SOLD OUT )

2. Vlna vstupenek online – 290,- ( PRÁVĚ V PRODEJI

3. Osobní odběr bez manipulačního poplatku – 260,- ( Exilshop Olomouc a Wake Park Náklo )

Online předprodej a osobní odběr pouze do 26.7.2019!!!


4. Na místě – 350,- ( Vstupenky na místě budou v případě, pokud to umožní kapacita.. budeme upřesňovat )

27.07.2019
od 14:00 - 02:00
Hip-Hop, Trap
240-350 Kč
Koupit vstupenku

Příručka hudebním festivalem ve Wake Parku Náklo!

Hola aloha všem festivalovým návštěvníkům!

Máme tu pár dní před akcí samotnou a než všichni v pospolitosti ztratíme svou soudnost a dobré vychování, je třeba na jednom místě shrnout vše nutné a potřebné.

Jako roku předešlého se náš milý, malý jednodenní festival bude konat v tuze příjemném areálu Wake Parku u Nákla. Kromě tanečků do rytmu beatů si budete moci užít mnoha atraktivních vodních aktivit v podobě beach volejbalu, paddleboardu či vodního vleku.

Zajištěno bude rovněž vše potřebné pro občerstvení vašich úst i k zažehnutí vaší žízně. Vaše chuťové pohárky jisto jistě uspokojí výborný gulášek, zapékané sendviče, klobásky všeho druhu, cigára z udírny, křupavá pizza z pece, grilované hermelíny atd. Spláchnout to můžete skvělým pivkem, čepovaným ciderem, nealkem, anebo na slehnutí panáčkem.

Jak se správně orientovat a vědět kudy kam, v tom vám pomůže i tato příhodná mapka a nezapomeňte na pravidla a slušné vychování 🙂

Bavte se lidi, vidíme se na mejdanu!