proběhlo

DnB Open Air 2019 | The Upbeats (NZ)

🔈 Blíží se čas léta, čas na další, v pořadí třetí akci pod širým nebem ve Wake Parku u Nákla. Hlavními hosty večera bude protentokrát novozélandské duo The Upbeats!

Těšit se můžete i na spoustu domácích umělců, vodní aktivity, občerstvení i osvěžení všeho druhu!

Přijď si užít ten pravý letní vibe. Tam prostě musíš být! 🌊🌴👙

Předprodej za 290 Kč běží na GoOut.cz
Na místě za 350 Kč ( omezena kapacita )

12.07.2019
od 18:00 do 02:00
DnB
290-350
ZŮČASTNÍM SE

Příručka hudebním festivalem ve Wake Parku Náklo!

Hola aloha všem festivalovým návštěvníkům!

Máme tu ráno před akcí samotnou a než všichni v pospolitosti ztratíme svou soudnost a dobré vychování, je třeba na jednom místě shrnout vše nutné a potřebné.

Jako roku předešlého se náš milý, malý jednodenní festival bude konat v tuze příjemném areálu Wake Parku u Nákla. Kromě tanečků do rytmu zlámaných beatů si budete moci užít mnoha atraktivních vodních aktivit v podobě beach volejbalu, paddleboardu či vodního vleku.

Zajištěno bude rovněž vše potřebné pro občerstvení vašich úst i k zažehnutí vaší žízně. Vaše chuťové pohárky jisto jistě uspokojí výborný gulášek, zapékané sendviče, klobásky všeho druhu, cigára z udírny, křupavá pizza z pece, grilované hermelíny atd. Spláchnout to můžete skvělým pivkem, čepovaným ciderem, nealkem, anebo na slehnutí panáčkem.

Jak se správně orientovat a vědět kudy kam, v tom vám pomůže i tato příhodná mapka a nezapomeňte na pravidla a slušné vychování 🙂

Jak se správně orientovat a vědět kudy kam, v tom vám pomůže i tato příhodná mapka a nezapomeňte na pravidla a slušné vychování 🙂

Budeme se vás těšit! V pátek čau!