proběhlo

Cashflow Summer 2019

Byznys a investice lépe probereme na pláži a při sportu, než v klimatizovaném sále.
A nejen to. Co popíjet při diskuzi s řečníky kokosy a zakouřit si vodní dýmku?

Ano, první konference, kde dresscode jsou plavky.

20-22.6.2019
od 12:00
od 3000 do 6600 Kč
Celý areál bude UZAVŘEN!
DISKUZNÍ PŘEDNÁŠKY
AKTIVNÍ WORKSHOPY
VODNÍ AKTIVITY
SPECIALITY CATERINGU
Koupit vstupenku

Casfhlow summit 2019 open air?

CS2019 bude, ale ne tak jak ho znáš!😎 Přišel čas posunout myšlenku o úroveň výš. Za pět ročníků jsme pozvali 44 špičkových řečníků a přišlo přes 1000 účastníků. To je dost zajímavých investorů a podnikatelů z celé ČR a SK. Teď to chce s takovými lidmi budovat byznys, vazby a přátelství. Potkat se znovu a na pohodu. Třeba u kokosu, sportu a vodní dýmky.
Pojďme probrat byznys a investice u vody, netradičně při jízdě na Jetsurfu, Wakeboardu, flyboardu, nebo letu balonem. Společně si užít konferenci volnější a zábavnější. Nebudou chybět diskuzní panely a workshopy, grilování, networkingová afterparty, vystoupení i program pro druhou polovičku s dětmi a možnost spát ve stanech.
Pošesté a přesto poprvé proběhne open air investiční konference opět na Hané. Než to vypustíme ven, můžeš využít čas a mrknout se na záznamy z předchozích ročníků, zpřístupněné na webu zdarma.
Zapiš si datum do kalendáře, hlavně pátek a poděl se s námi jak se ti změna nejen dvou písmenek líbí. Koho bys rád potkal a jaké aktivity chceš zkusit.

Areál Wake Parku bude od 20.6. od 21.6. zpřístupněn pouze návštěvníkům s platnou vstupenkou na Cash Flow Summer.

Děkujeme za pochopení a od soboty 22.6.19 se brány opět otevřou pro všechny.