proběhlo

BEATS on the BEACH | DnB Open Air 2020

Drazí příznivci kvalitní hudby,
doba sice stále není lehká, ale i přes hrozbu dalších vládních omezení jsme pro vás naplánovali menší dnb openair.
Menší znamená, že stage bude patřit pouze zástupcům české scény, žádní zahraniční headliners. Pořádná nálož dnb beatů vás však čeká tak jako tak.

Vstupenku pořídíte přímo na místě za lidových 150 Kč.
Kapacita je prozatím max. 1000 osob (pokud vláda nerozhodne jinak).

A pokud si budete chtít dát pauzu od všeho toho tančení, můžete si zajezdit na vodním vleku, půjčit si paddleboard nebo jen jednoduše relaxovat na písčitých plážích.

Přijďte si užít tu pravou letní atmosféru! Summer’s here!

Podrobnější info budeme postupně přidávat,
tak sleduj událost.

WPN tým

11.7.2020
od 18:00 do 02:00
DnB
150,- Kč
ZŮČASTNÍM SE

Místo konání a jak se k nám dostanete?

Wake Park Náklo - pískovna kousek od Olomouce nabízí, kromě námi zprostředkovaného hip hop open airu, mnoho dalších aktivit – vodní vlek, paddleboard, paddle yogu, nádherně čistou vodu a hlavně samotný písek, díky kterému si budete připadat jako na pláži v Miami. Součástí je i multifunkční plážové hřiště. Samozřejmostí je hojnost jídla i pití a hlavně unikátní atmosféra. Jak se k nám dostanete - hír.

Příjemným vyšperkováním a ukázkou toho, jak moc si vás ceníme, je i collab s Taxi Plus, které vás z Olomouce na Náklo nebo zpět dopraví za pouhých 250czk.

  • TAXI PLUS: +420 775 15 30 30

Můžete k nám dojet i autobusem. Zástavka Náklo,,rozc. Poté si dáte 20 minutovou procházku přes obec Náklo, dále pokračujete  a jste u nás 🙂 

  • Autobusové spojení - ZDE

Vstupenky a start?

Start akce plánujeme na šestou hodinu odpolední. Konec k druhé hodině ranní. Na pořadu dne je především SAYKO, dále Romana, Reverb, B-Style, Ondrash, Harry Junior a Shiwazz.

  • 🔈 Vstupenky budou k dostání na místě za lidových 150czk.

Budeme se vás těšit! V sobotu čau!